MUDr. Františka Martinásková

Telefon Ostrava: 597 454 310

Telefon Hať : 595 056 250

Mobil: 608 809 945

martinaskovaf@volny.cz

REGISTRACE

Do našich ordinací se můžete objednat osobně, telefonicky na t.č. Ostrava: 597 454 310, t.č. Hať : 595 056 250, mobil: 608 809 945,

nebo e-mailem martinaskovaf@volny.cz

Také můžete vyplnit registrační formulář viz níže. Budeme Vás kontaktovat.

 

Registrační formulář

Vyplňte, prosím, tyto údaje, jsou povinné. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin. Děkujeme.

Jak registrovat dítě či novorozence u praktického dětského lékaře?
  • Dítě je nutné do péče přihlásit osobně jedním z rodičů. Pro pojišťovnu je třeba vyplnit a podepsat tzv. registrační list.
  • U novorozenců je možné miminko přihlásit do péče telefonicky a registrační list pro pojišťovnu vyplnit a podepsat při první návštěvě lékaře v ordinaci nebo u Vás doma. Vaše bydliště není pro přijetí do péče rozhodující. Základní péče je hrazena pro registrované (pojištěné děti) zdravotními pojišťovnami. Pojistné za děti je hrazeno státem. Po narození má novorozenec ze zákona stejnou pojišťovnu jako jeho maminka. Nejpozději do 8 dnů po propuštění z porodnice je třeba novorozence ke zdravotní pojišťovně přihlásit.
  • Po telefonické domluvě nebo kontaktu na mail může budoucí maminka navštívit naši ordinaci ještě před porodem a seznámit se s prostředím ordinace. Rádi poradíme, jak se připravit na příchod z porodnice, co si doma pro miminko přichystat a zodpovíme případné další otázky.
  • Doporučujeme kontaktovat dětského lékaře již před porodem.